Wiosenny kalendarz w kasynie Unibet

Wiosenny kalendarz w kasynie Unibet

Wiosna w pełni. Piękna pogoda, czyste powietrze, długie spacery i wreszcie trochę słońca na bladą po zimie skórę… no tak. Nie w tym roku. W tym roku wiosnę spędzamy w najlepszym przypadku na balkonie, zapraszamy więc do kasyna Unibet, gdzie w przyjemny sposób zabijemy nudę wynikającą z przymusowego siedzenia w domu.

Unibet na kwiecień przygotował tzw. wiosenny kalendarz. Forma znana z promocji bożonarodzeniowych, coś a’la kalendarz adwentowy. Mamy więc numerki odpowiadające kolejnym dniom miesiąca, pod numerkami niespodzianki. Co znajdziemy pod numerem 10?

Co by nie było, najpierw zapisujemy się do promocji na stronie kasyna. następnie odpalamy grę Mystery Reels produkcji Red Tiger. To właśnie ten slot jest jednym z głównych bohaterów dzisiejszej zabawy. Ale niejedynym, gdyż dzisiaj na paru wybranych slotach tego producenta czeka na nas jackpot. A właściwie wiele, cogodzinnych jackpotów.

Wracając do Mystery Reels. Grając dzisiaj na tym slocie otrzymamy solidny pakiet darmowych spinów. Spiny przyznawane będą w nagrodę za konkretną obróconą kwotę. I tak:

Za obrócenie 100 złotych dostaniemy 5 free spinów, każdy o wartości 0.50 PL. Obrót w wysokości 250 PLN to 20 free spinów, obrót 375 PLN to 30 free spinów. Za obrócenie kwotą 500 PLN dostaniemy 50 spinów, za obrót 750 PLN – 70 spinów, natomiast jeżeli obrócimy dzisiaj na slocie Mystery Reels tysiącem złotych, na nasze konto wpadnie równe 100 darmowych spinów!

Maksymalnie możemy zdobyć 275 free spinów! Spiny wykorzystamy w grze Piggy Riches Megaway. I co najlepsze – co wygramy podczas darmowego kręcenia, wpada na konto gotówkowe, bez żadnych wymogów obrotu.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Unibet, darmowe konto założysz tutaj.