Gorący turniej w kasynie Rabona

Gorący turniej w kasynie Rabona

W tym tygodniu zapraszamy do „świeżego” na naszej stronie kasyna Rabona. Na początek przygody z tym domem gry proponujemy siedmiodniowy turniej z pulą nagród w wysokości 1.100 €.

Turniej dostępny jest dla każdego zarejestrowanego użytkownika kasyna Rabona, który dokona depozytu w wysokości 80 PLN. Zabawa polega na graniu na wybranych slotach na stawce nie niższej niż 0.30 €. O pozycji w klasyfikacji końcowej zdecyduje suma wszystkich postawionych przez nas zakładów w czasie trwania turnieju.

Pulą nagród podzieli się najlepszych 10 graczy:

1 miejsce – 200 €
2 miejsce – 180 €
3 miejsce – 160 €
4 miejsce – 110 €
5 miejsce – 100 €
6 miejsce – 90 €
7 miejsce – 80 €
8 miejsce – 70 €
9 miejsce – 60 €
10 miejsce – 50€

Gry biorące udział w turnieju to: Lucky Lady’s Clover, Lucky Blue, Let it Ride, Jacks or Better, Hi-Lo Switch, Heads and Tails, Hawaii Cocktails, Fantasy Park, European Roulette, Double Exposure, Desert Treasure, Crazy Starter, Cherry Fiesta, Casino Hold’em, Carribean Poker, Brave Viking, Book of Pyramid, Blackjack Surrender, Wild Swarm, Multihand Blackjack Pro, Baccarat, Aztec Magic Deluxe, Aztec Magic oraz American Roulette. Wszystkie gry to produkcje BGaming.

W oryginalnym ogłoszeniu na temat promocji mowa jest o jednym, „gorącym”, slocie tygodnia. Prawda jest jednak taka, że o najlepsze miejsce w turnieju możemy zawalczyć na całkiem sporym zestawie najróżniejszych gier.

Turniej kończy się 3 maja.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Rabona, darmowe konto założysz tutaj.