Betsson partnerem Arsenalu Londyn

Betsson partnerem Arsenalu Londyn

Klub piłkarski Arsenal Londyn ogłosił w dniu 19 sierpnia 2011 r. początek swojego globalnego, trzyletniego partnerstwa z firmą Betsson. Szwedzka firma gamingowa z siedzibą na Malcie została oficjalnym partnerem Arsenalu w zakresie zakładów sportowych. Począwszy od tego sezonu będzie ona umożliwiała kibicom i fanom Arsenalu dokonywanie zakładów drogą online oraz na stadionach.

Porozumienie jest pierwszym w historii partnerstwem firmy Betsson z drużyną piłki nożnej i jego głównym celem jest stworzenie szytego na miarę, specjalnie zaprojektowanego systemu umożliwiającego dokonywanie zakładów fanom Arsenalu. Jako część partnerstwa Betsson wykreował nową markę, poprzez którą możliwe będzie dokonywanie zakładów online oraz na stadionach – GunnersGaming by Betsson (Gunners z ang. Kanonierzy). Pierwsze zakłady ze stadionów będą mogły być dokonywanie od pierwszego meczu Arsenalu w ramach Premier League w tym sezonie – w sobotę, 20 sierpnia 2011 r.

Oprócz możliwości dokonywanie zakładów na stadionach, fani będą mogli korzystać ze strony www. gunnersgaming. com, która jest ciągle rozwijana i która będzie oferowała szeroką gamę innych zakładów online i gier hazardowych.

Poza oferowaniem fanom możliwości doświadczenia dokonywania zakładów pod szyldem Arsenalu, strona będzie przedstawiała kibicom także oferty specjalne oraz rozdawała nagrody, których nie można dostać nigdzie za pieniądze. Już w trakcie wykańczania pełnej wersji strony www.gunnersgaming.com fani Arsenalu będą mogli odbierać swoje wygrane z zakładów ze stadionów, a przy okazji wypróbować także inne produkty i usługi firmy Betsson takie jak kasyno internetowe, poker, zakłady bukmacherskie i inne gry.

Vinai Venkatesham, dyrektor działu odpowiadającego za zawarcie porozumienia z Betssonem powiedział „Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać Betssona jako oficjalnego partnera naszego klubu. To bardzo doświadczona i zaufana marka, która dostarczy nam bardzo wielu innowacyjnych rozwiązań. Dzięki tej współpracy powstaną nowe produkty z kategorii gamingowej specjalnie dla fanów Arsenalu i dzięki nim mamy nadzieję zaoferować naszym fanom cenne i unikalne doświadczenia, które jak wierzymy, nie będą miały godnego rywala.”

Dyrektor zarządzający rozwiązaniami biznesowymi w firmie Betsson – David Björk powiedział „Betsson wybrał Arsenal Football Club nie tylko dlatego, że to wielki międzynarodowy klub z ogromną rzeszą wiernych fanów, ale również dlatego, że Arsenal pasuje idealnie do projektu ‘GunnersGaming by Betsson’. Arsenal to w końcu jeden z największych klubów piłkarskich świata i z nadzieją spoglądamy w przyszłość, by cieszyć się długą i owocną współpracą.”

Betsson dołączył do grona firm takich jak Indesit, Thomas Cook, Carlsberg oraz Citroen i stał się piątym i ostatnim partnerem, który zawarł z Arsenalem porozumienie partnerskie, wchodzące w życie tuż przed pierwszym meczem Arsenalu w ramach Premier League, który odbędzie się 20 sierpnia 2011 r., kiedy to Arsenal zagra u siebie przeciwko Liverpoolowi.  Na pełnej liście partnerów Arsenalu znajdują się obecnie następujące firmy: Emirates, Nike, Betsson, Carlsberg, Citroen, EA SPORTS, Lucozade, Indesit, O2 i Thomas Cook.