53 miliony czekają na nowego właściciela

53 miliony czekają na nowego właściciela

Każdy z nas pewnie nie raz z rozmarzeniem przyglądał się rosnącym kwotom największych jackpotów, które kuszą w internetowych kasynach. Ach, trafić takie cudo i na zawsze pozbyć się kłopotów! Jeden spin i miliony płyną do nas szeroką strugą!

Może szeroką, a może węższą. W związku, a może przy okazji faktu, że na slocie Mega Moolah jackpot dobił już do 53.000.000 PLN, kasyno Betsson dla wszystkich polujących na niego przygotowało dodatkową zabawę. Do podziału – 120.000 PLN.

O co chodzi w zabawie? Przede wszystkim oczywiście zabieramy się do polowania na wielomilionowy jackpot, stawiając zakłady na slocie Mega Moolah i Mega Moolah ISIS. Jeżeli trafimy jackpota, dodatkowymi groszami już się nie interesujemy, możemy je przeznaczyć na napiwek dla kuriera, który przyniesie nam kolejną kwarantannową pizzę. Jeżeli zaś jackpota trafi ktoś inny, wówczas 30 graczy, którzy rozegrali rundę bonusową na jednym z dwóch jackpotowych slotów, otrzyma po 4.000 PLN.

Nagrody możemy wygrać zarówno przed rozbiciem jackpota, jak i po tym fakcie. Chodzi o 30 najbliższych chwili rozbicia jackpota rund bonusowych. Wszystkie nagrody zdobyte w tej promocji zwolnione są z warunków obrotu i są wypłacalną gotówką.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie grasz w kasynie Betsson, darmowe konto założysz tutaj.