Rusza Bundesliga!

Rusza Bundesliga!

Po długiej, niespotykanej dotychczas w całej historii sportowych rozgrywek, przerwie, ruszają mecze piłkarskiej Bundesligi. Z tej okazji bukmacher Betsson przygotował dla swoich typerów promocję.

Zabawa trwa od 16 do 18 maja, a głównym bohaterem pierwszej po przerwie kolejki rozgrywek jest drużyna Bayernu Monachium. Oferty promocyjne bukmacher przygotował dwie – dla obecnych i dopiero zakładających konto graczy.

Oferta dla nowych graczy – każdy nowy gracz, który do godziny 19:00 17 maja dokona pierwszej wpłaty na swoje konto u bukmachera Betsson, dostanie możliwość postawienie na wygraną Bayernu Monachium z FC Union Berlin po „podkręconym” kursie 5.00.

Oferta dla obecnych graczy – każdy gracz, posiadający już konto w Betsson, który postawi zakład przedmeczowy za 50 PLN na dowolne wydarzenie Bundesligi po minimalnym kursie 1.50, otrzyma 1 PLN za każdego gola strzelonego w Bundeslidze w dniach 16-18 maja.

Druga oferta jest jasna. Wyjaśnijmy działanie pierwszej, skierowanej do nowych graczy. Otóż jeżeli zakład postawiony przez gracza okaże się wygrany, otrzyma on wygraną po zwykłym kursie, która będzie wypłacona w żywej gotówce. Wygrana za „resztę” kursu (czyli np. kurs zwykły to 1.50, a „podkręcony” 5.00, resztą będzie kurs 3.50) trafi na konto bonusowe. Środki te musimy obrócić 3 razy w ciągu 14 dni po kursie minimalnym 1.50.

Powodzenia!

Jeżeli jeszcze nie obstawiasz u bukmachera Betsson, darmowe konto założysz tutaj.