Recenzje Najlepszych Kasyn

Recenzja kasyna Club.pl

Club.pl to polska odpowiedź na coraz bardziej popularną kategorię gier online z gatunku „social gaming”. Wszystkie gry w serwisie mają charakter hazardowy, ale najważniejszym elementem tej marki jest nastawienie na aktywną społeczność i kontakty między graczami. Zabawa odbywa się przy użyciu wirtualnej waluty, której nie można wymienić na prawdziwe pieniądze – a więc w świetle przepisów nie jest to hazard a jedynie jego symulacja. Za to frajda z gry i towarzystwo są w 100% prawdziwe!

PLATFORMA

Do wizyty w serwisie zaprasza strona internetowa (oczywiście pod adresem www.club.pl) ale cała zabawa rozgrywa się z poziomu aplikacji w systemie Windows, którą możemy za darmo pobrać z tego adresu. Dla tych którzy nie lubią siedzieć przed komputerem, Club.pl oferuje swoje gry również w formie aplikacji mobilnych na iOS i Androida.

Strona internetowa kasyna Club.pl

ROZPOCZĘCIE ZABAWY w Club.pl

Instalacja oprogramowania przebiega szybko i sprawnie, podobnie jak założenie konta gracza. Warto zaznaczyć, że jest ono całkowicie anonimowe – wystarczy wymyśleć swoją ksywkę, pod którą będziemy widoczni w Clubie i podać hasło. Na późniejszym etapie możemy nasze konto dodatkowo zweryfikować, potwierdzając numer telefonu i adres email, co da nam dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji serwisu.

Instalacja kasyna Club.pl na systemie WindowsW momencie założenia konta otrzymamy od Club.pl darmowe 100.000 dolarów – oczywiście wirtualnych, których używać możemy tylko do zabawy w tym serwisie. Na pewno jest to kwota za jaką będziemy się mogli pobawić gratis przez dłuższy czas, naturalnie trzymając się rozsądnych stawek. Kto zaś gra grubo, może puścić darmowy pakiet startowy w parę minut i wówczas pozostaje mu kupić kolejne dolary lub otrzymać je od innych graczy – o czym napiszemy jeszcze w dalszej części naszej recenzji.

Club.pl Zagraj Teraz

WYBÓR GIER a FILOZOFIA SERWISU

Wszystkie gry dostępne w Club.pl widoczne są w menu. Jest one przejrzyste i logicznie rozplanowane, w górnej części widzimy menu gatunków gier hazardowych a pod nim poszczególne gry oraz sale klubowe w których można na danej grze się pobawić.

I tu od razu pierwsza cecha Clubu, która rzuca się w oczy, szczególnie stałym bywalcom zagranicznych kasyn online na prawdziwe pieniądze – bardzo oszczędny, żeby nie powiedzieć skąpy wybór gier. Cztery automaty do gry, jeden wideo poker, jedna ruletka i jedno bingo. Tak, to wszystko.

To pokazuje, jak ustawione są priorytety twórców tego serwisu. W Club.pl nie chodzi o to, aby oczarować anonimowego gracza setkami różnych gier (w których na końcu chodzi o to samo, czyli wirujące bębny automatu…) ale żeby zgromadzić setki graczy w kilku tylko miejscach, wytwarzając atmosferę wspólnej zabawy.

Lobby główne serwisu Club.pl

Po wejściu w każdą z dostępnych gier widzimy od razu funkcję, jakiej nie spotyka się w „prawdziwych” kasynach online – listę graczy online oraz pulsujący życiem, kolorami i emotikonami czat. To tam możemy przywitać się z innymi, pochwalić dobrym wynikiem, ponarzekać na maszynę, która nie chce jak na złość płacić, itd. O tym za moment więcej, wróćmy na razie do samych gier.

AUTOMATY

Aktualnie (luty 2018) Club.pl oferuje 4 automaty typu jednoręki bandyta.

Pierwszy z nich to JB Seven Hot – dosyć prosta, klasyczna owocówka, płacąca za wygrane linie, oferująca również bonus typu scatter, gdzie losować możemy jeden z trzech mnożników aktualnej stawki. Gra oferuje kumulowanego jackpota oraz opcję Ryzyko przy każdej wygranej (dobieranie czarnej lub czerwonej karty, co podwaja lub zabiera wygraną). Maszyna płaci dosyć często, więc jest to na pewno dobra opcja na początek zabawy.

Automat do gry JB Hold Star w kasynie Club.pl

Drugim slotem w Club.pl jest JB Hold Star – to gra dla bardziej cierpliwych hazardzistów lub tych z grubszym portfelem wirtualnych dolarów. Automat nie płaci bowiem za poszczególne linie – tutaj celem gry jest trafienie większości identycznych symboli na ekranie (od sześciu w górę w przypadku owoców), co powoduje rozpoczęcie gry bonusowej HOLD. Trafione symbole zostają na ekranie a my w kolejnych 8 darmowych spinach musimy jak najbardziej uzupełnić pozostałe wolne kratki tym samym symbolem. Każdy kolejny to powiększenie wygranej o dosyć pokaźne kwoty, gdzie naturalnie naszym celem jest zbudowanie „ścianki” czyli wypełnienie wymaganym symbolem całego ekranu.

Trzecia maszyna do gry to JB Power Joker – owocówka, gdzie główną atrakcją jest symbol Jokera z funkcją WILD (zastępuje symbole potrzebne do płacącej linii), który dodatkowo daje graczowi bonus typu „stacked wild” (rozszerzenie Jokera na cały bęben) i dodatkowy spin z tym układem. W skrócie – gramy i czekamy na Jokera, to oznacza dużą wypłatę.

Ostatnim automatem w kolekcji jest JB Ultra Triple – jednoręki bandyta w układzie 3x3, płacący za linie w poziomie i po skosie, z dodatkową grą bonusową po wylosowaniu trzech symboli z potrójnymi siódemkami. Podobnie jak pozostałe automaty, Ultra Triple kusi graczy swoim własnym progresywnym jackpotem.

Duża wygrana (tzw. ścianka) na Hold Star

Club.pl Zagraj Teraz

POZOSTAŁE GRY – RULETKA, VIDEO POKER I BINGO

Kilka odwiedzin w Club.pl o różnych godzinach dnia pokazuje, że niemal połowa graczy spędza czas na automatach, a druga połowa na pozostałych trzech grach serwisu. Jest to ruletka francuska, video poker (płacący za dwie pary i wyżej) oraz bingo. O ile pierwsze dwie gry to kasynowa klasyka i ciężko coś więcej o nich napisać poza faktem, że są zrobione przyzwoicie i działają dokładnie tak jak powinna działać w Internecie ruleta i poker video, to bingo jest zabawą dosyć ciekawą i wciągającą.

Ruletka online w kasynie Club.pl

Zacznijmy od tego, że bingo nie jest grą specjalnie popularną wśród polskich graczy. Salony bingo nie mają wielkiej tradycji w kraju, również w internetowych kasynach skierowanych do klientów polskojęzycznych rzadko pojawia się ta gra. Tutaj jednak bingo wykonane jest bardzo przejrzyście i funkcjonalnie, a tempo w jakim toczy się gra nie powoduje znużenia, w rezultacie czego znajdziemy tu często więcej graczy w danej chwili niż na ruletce!

Gra rozpoczyna się od 30-sekundowego czasu na zakup pięciu kuponów – ich ilość jest stała, a my wybieramy jedynie poziom wpisowej stawki. Od niej też będzie zależała końcowa wypłata za linię i bingo.

Bingo w kasynie Club.plPrzed rozpoczęciem właściwej gry ma jeszcze miejsce losowanie bonusa o nazwie Crazy Bingo – kumulowanej puli, która rozdzielana jest między aktualnie grających co kilka kolejek. Jeśli Crazy Bingo nie zostanie aktywowane, rozpoczyna się losowanie kul z numerami od 0 do 49. Pokazują się one szybko na ekranie a odpowiednie cyfry na kuponach zaznaczane są przez komputer i odczytywane przez polskiego lektora – nam pozostaje jedynie czekać w napięciu na skompletowanie linii lub pełnego kuponu czyli bingo. Co ważne, aby odebrać nagrodę musimy zaraz po wylosowaniu ostatniego numeru kliknąć w przyciska LINIA (lub później w BINGO) – w przeciwnym razie, jeśli się zagapimy, wygraną może zgarnąć inny gracz!

Club.pl Zagraj Teraz

KLUBOWA SPOŁECZNOŚĆ

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, główną atrakcją serwisu jest skupiona wokół niego społeczność graczy oraz dedykowany jej szereg funkcjonalności.

Podstawą obecności w Club.pl jest profil gracza. Tam możemy umieścić swoje zdjęcie profilowe, informacje o sobie a nawet fotki na własnym „wallu”. Naturalnie możemy wchodzić w zaawansowane interakcje z innymi graczami – gadać z nimi na czatach pod każdą z gier, wysyłać prywatne wiadomości, dzielić się naszymi wirtualnymi dolarami, chwalić największymi wygranymi, pokazywać swoje miejsce w rankingach czy ustawiać statusy w zależności od humoru. Nie wiem czy dzięki Clubowi powstały nowe związki czy małżeństwa, ale wcale by nas to nie zdziwiło…

Galeria Graczy w Club.pl

Od pierwszej chwili na każdym czacie widać, że wielu graczy to regularni bywalcy, a każdy nowy gracz traktowany jest przyjaźnie i z sympatią. O dobrą atmosferę dba cały zespół adminów, który szybko interweniuje w przypadku ludzi niekulturalnych czy zbyt emocjonalnie podchodzących do zabawy.

Nasza aktywność w serwisie premiowana jest rosnącym statusem gracza VIP, który ma kilka poziomów. Nie będziemy się tu rozpisywać jakie przywileje wynikają z każdego z nich, wszystkie te opcje i możliwości są bardzo czytelnie rozpisane na wewnętrznej stronie internetowej, która dostępna jest po zalogowaniu do Lobby i kliknięciu w logo serwisu.

Profil gracza w serwisie Club.pl

PROMOCJE i ATRAKCJE w CLUB.pl

Skoro siłą marki jest duża i aktywna społeczność, Club.pl robi naprawdę dużo, aby ciągle dopieszczać swoich graczy. Liczba promocji i atrakcji jakie czekają na wszystkich naprawdę robi wrażenie.

Oto kilka z nich:

- 100.00$ Na Start (bonus powitalny dla zweryfikowanego konta)

- Premie na Grach (losowe przyznawane premie dla osób będących akurat w danej grze)

- Nagrody VIP (premie dla członków klubu VIP)

- Premiowane Zakupy (bonusy uzależnione od wysokości kupionych $)

- Kody Prezentowe

- Cashback Clubowy (wymiana zebranych punktów na $ clubowe)

- Premium Spin (dobowa, dodatkowa gra o jackpota)

- Szalone Misje

- Osiągnięcia i inne

Patrząc na powyższą listę ciężko chyba o jakikolwiek popularny mechanizm promocyjny znany z serwisów online którego nie byłoby w Club.pl. Powiemy szczerze – jest tego tyle, że na początku nawet trochę ciężko się w tym połapać…

Ale pewnie i tak przyjdzie prędzej czy później moment, gdy stan naszych wirtualnych finansów dojdzie do zera. Wówczas, jeśli nie poratują nas przyjaciele z serwisu, czeka nas wizyta w Banku…

Club.pl Zagraj Teraz

METODY PŁATNOŚCI

Chociaż w Club.pl nie można wygrać nic wymienialnego na prawdziwe pieniądze, to dodatkowe wirtualne dolary – poza promocyjnymi bonusami – trzeba będzie kupić. Oczywiście aby kontynuować grę nie potrzeba wielkich kwot, tak jak w prawdziwym kasynie. Tutaj wystarczy nawet parę złotych, wysłane SMSem lub jednym z wielu przyjaznych i bezpiecznych kanałów płatności. Oczywiście, im więcej wpłacimy jednorazowo, tym większe kwoty wirtualnych pieniędzy otrzymamy za każdą wydaną złotówkę.

Oprócz wspomnianych SMSów możemy też korzystać z błyskawicznych transferów bankowych z banków polskich i zagranicznych, popularnych kart płatniczych i kredytowych, systemu PayPal, PaySafe czy portfeli internetowych takich jak Skrill czy Neteller. Można śmiało powiedzieć, że każdy poradzi sobie z wpłatą, tym bardziej że „zabawkowy” charakter serwisu nie podlega pod restrykcyjną ustawę hazardową obowiązującą w Polsce, a więc korzystać z niego można bez ograniczeń technicznych, prawnych i finansowych.

Metody Wpłaty do kasyna Club.pl

I jeszcze jedna ciekawostka związana z Club.pl – jest to siostrzany serwis znanego od dekady kasyna Saloon Rozrywki (dawniej Casino.pl), prowadzonego przez tego samego operatora. Co za tym idzie, środki na grę w Club.pl możemy używać w Saloonie i odwrotnie – wystarczy podać swój nick w drugim serwisie i pamiętać, że przesłana kwota zostanie odpowiednio przewalutowana (środki w Saloonie Rozrywki mają 10x mniejsze nominały niż te w Club.pl).

Jak zapewnia operator obu marek, Club.pl jest bardziej nowoczesną, rozwijaną z myślą o przyszłości wersją Saloonu, ale że jest wciąż rzesza graczy darzących stary serwis sympatią i siatką znajomości, na dzień dzisiejszy grać możemy w obu miejscach.

PODSUMOWANIE

Club.pl to specyficzne miejsce na rozrywkowej mapie polskiego Internetu. W porównaniu do zachodnich kasyn online, kuszących setkami kolorowych i zaawansowanych graficznie slotów, Club.pl zdaje się być dużo bardziej ascetyczny i ograniczony w swojej ofercie.

Ale nie o przepych gier tutaj chodzi. Club.pl jest trochę jak popularne ostatnio w Polsce bary typu „wódka & zakąska” – zamiast setek drogich butelek z egzotycznymi trunkami w pustawym lokalu, tutaj mamy kilka sprawdzonych trunków i zagryzek po atrakcyjnych cenach, spożywanych w wesołej, swojskiej atmosferze tworzonej przez wypełniający po brzegi tłum gości.

I dobrze – bo właśnie takich miejsc szukają tradycyjni, nastawieni na dobrą zabawę polscy gracze, którym nie zależy na wygrywaniu pieniędzy, ale na towarzyskich relacjach, wolnych od finansowego ryzyka emocjach i chwili relaksu przy klasycznych grach kasynowych.

Polecamy gorąco! 

Wejdź na www.Club.pl

 Hazardowo poleca Club.pl

 

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: