Volcano Riches

Volcano Riches

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

W swojej najnowszej produkcji dostawca Quickspin przenosi nas na jedną z polinezyjskich wysp, nad którą góruje tytułowy wulkan. Wybuchów wulkanu się jednak nie boimy - wręcz przeciwnie! Gdy wulkan się budzi, wypluwa z siebie wielkie wygrane.

Volcano Riches  to pięciobębnowy, czterorzędowy kręcioł z 40 wygrywającymi liniami. Przez pole gry przewijają się symbole generalnie kojarzące się z Polinezją - tancerze w trawiastych spódniczkach i posągi polinezyjskich bożków. Najwyżej płatnym jest symbol przedstawiający "boginię wulkanu". Wszystkie symbole główne występują w wersjach zajmujących pełne cztery rzędy na bębnach, jednak pojawienie się choćby części symbolu na bębnie powoduje wygraną. Wyjątkiem są jednopolowe symbole WILD oraz scattery, które w Volcano Riches mają postać złotych słonecznych masek.

Volcano Riches - recenzja automatu do gry 

Symbol Wild Volcano

W grze podstawowej, poza regularnymi symbolami WILD pojawiającymi się na wszystkich bębnach, od czasu do czasu na bębnie numer 3 trafimy symbol Wild Volcano. Symbol przedstawia nagą złotą kobietę na tle wulkanu. Wulkan zaś wybucha symbolami WILD, których może się na losowych miejscach pola gry pojawić maksymalnie 4. Jednak gdy nam się poszczęści, jeden z wyplutych przez wulkan WILD-ów może zamienić się w kolejny Wild Volcano i wypluje nam kolejne WILD-y. Wtedy wygrana osiąga naprawdę solidne rozmiary.

 

Tryb darmowych zakręceń

Gdy na bębnach 2, 3 i 4 trafimy symbole Scatter (złote słoneczne maski) wówczas otrzymamy 10 darmowych zakręceń. Podczas free spinów mamy szansę trafić za jednym zakręceniem aż dwa symbole Wild Volcano, tym razem na bębnach 2 i 4. Dodatkową premią trybu darmowych zakręceń jest to, że wygrane pojawiają się wtedy z obu stron - od lewej do prawej i od prawej do lewej. Podczas gry free spinami nie możemy już trafić kolejnych free spinów.

 

Jeżeli chodzi o grafikę i dźwięk, to o pierwszym już wspomnieliśmy - obrazki rodem z Polinezji. Muzyka również odpowiada naszemu wyobrażeniu o dźwiękach z tamtych stron - kto oglądał podróżnicze programy Tonego Halika czy Wojciecha Cejrowskiego, ten wie, o co chodzi. 

Jedna rzecz może zwrócić uwagę rozpoczynającego grę na slocie Volcano Riches po raz pierwszy - symbol przedstawiający "wulkaniczną boginię". Wydawać by się mogło, że jest to symbol specjalny - po pojawieniu się w całości na pierwszym bębnie następuje jego podświetlenie. Jednak nic z tego - bogini pojawia się na wszystkich bębnach a podświetlenie wskazuje tylko na to, że jest to najlepiej płatny symbol i mamy szanse na najwyższą wygraną. I faktycznie, podczas próbnej gry symbol bogini otoczony symbolami WILD przyniósł nam rekordowy wynik.

Czy warto wypróbować nową grę od Quickspin? Oczywiście. Może nie ma tam przesadnie efektownej grafiki czy niespotykanego scenariusza, jest to jednak kawał porządnej gry z ciekawą opcją Wild Volcano. Wiele godzin emocjonującej rozrywki gwarantowane!

Oprogramowanie: Quickspin
Gra Bonusowa : Nie
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Nie
Linie wypłaty: 40 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.20-100
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: Volcano Riches
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Casino EURO

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: