Vikings

Vikings

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Net Entertainment w sezon przedświąteczny wkracza z premierą kolejnego wideoslota opartego na filmowej historii. Tym razem programiści i graficy z NetEnt na warsztat wzięli serial Wikingowie.

Jedni seriale kochają, inni omijają szerokim łukiem, uważając oglądanie historyjek w odcinkach za, co najmniej, stratę czasu. Tak czy siak nie da się ukryć, że dzięki różnym netflixom i showmaxom przeżywamy serialomanię na niespotykaną dotychczas skalę. Płynąc na tej fali sukces gwarantowany. Czy aby na pewno?

W świecie gier o sukcesie bądź porażce decyduje nieokreślone i niezdefiniowane do końca pojęcie "miodności". Gra ma być lepka na tyle, żebyśmy nie mogli się od niej odkleić - i tak słodka, żebyśmy na samo o niej wspomnienie czuli ochotę na łakocie. Czy Vikings Video Slot produkcji NetEnt jest miodna? 

Vikings Automat do Gry Recenzja HazardowoTej grze naprawdę niczego nie brakuje. Mamy znane z serialu twarze, mamy ciekawe funkcje, mamy ulubione przez graczy darmowe spiny. Grafika jest wikińska jak należy i dźwięki również tak wikińskie, że bardziej się już nie da. Jest dużo żelastwa i runów. Miłośnik tego typu klimatów z pewnością wścieknie się z rozkoszy. Autorzy gry zadbali jednak i o pozostałych. Co zobaczymy w grze Vikings?

Pięć bębnów, na każdym trzy rzędy symboli. Tańsze symbole (poza symbolem V, który jest z tych droższych) zajmują jedno pole; symbole drogie, mające postać sylwetki jednego z bohaterów serialu, zajmują trzy pola na bębnie. 243 płatne linie. 10 poziomów stawki i pięć stawek wartości monety. Maksymalna wysokość zakładu zależy od danego kasyna, w wersji na stronie producenta jest to 100€. Wspomnieliśmy o ciekawych funkcjach gry, oto więc i one:

Hotspot

Hotspotem jest bęben środkowy. W sytuacji, gdy na tym polu zmieści się w całości postać jednego z naszych Wikingów (czyli wspomniany trzypolowy symbol na bębnie), wówczas wszystkie pozostałe widoczne na bębnach przedstawienia Wikingów zamieniają się w symbol naszego bohatera. Wypłata bywa naprawdę solidna.

Mur z tarcz

Funkcja Shield Wall pojawia się, zupełnie jak Wikingowie w dawnych czasach, nie wiadomo skąd i nie wiadomo kiedy. Po prostu, ni z tego ni z owego, sześć lub dziesięć sąsiadujących ze sobą symboli zamienia się w tarcze, które z kolei zmieniają się w jeden z symboli Wikingów. No i płacą jak za 6, 10 lub więcej symboli, gdyż te podmienione symbole zazwyczaj sąsiadują z jakimś wikińskim symbolem. Ciekawe, ale w zasadzie podczas gry specjalnie się na te tarcze nie czeka. 

Darmowe spiny

Raid Spins - po to w ogóle uruchamiamy grę Vikings. Serio. Można kilkadziesiąt razy kręcić bez żadnej wygranej na tym slocie, jednak trafienie symboli tarczy na bębnach 3,4 i 5 solidnie podnosi ciśnienie. Zaczyna się niewinnie, bo dostajemy tylko 7 darmowych spinów. No ale potem...

Potem nasze pole gry nieco się powiększa. Mamy teraz 7 bębnów z 5 rzędami symboli na każdym. Hotspotem są tu aż trzy bębny na środku pola gry. Płatnych linii, bagatela, 78.125. Tak - ponad siedemdziesiąt osiem tysięcy płatnych linii!

Vikings Automat do Gry Recenzja Hazardowo

W tym trybie naszą stawkę możemy pomnożyć naprawdę solidnie. Podczas testów pierwsze darmowe kręcenia przyniosły wygraną w wysokości 350-krotności stawki. Za drugim razem - 700-krotność (przy becie w wysokości 100€ nagroda za darmowe obroty wyniosła ponad 70.000€ - oczywiście i niestety - był to tryb darmowy gry). Za trzecim razem, gdy trafiliśmy trzy tarcze i siedem darmowych obrotów na ogromnym i najeżonym symbolami polu gry - wygrana wyniosła 0,8 postawionego zakładu. Czyli mniej niż zero... Ale to tylko testy - potem zagraliśmy za prawdziwe pieniądze... Trochę czekania, trochę zwątpienia... i bęc! Z czterdziestu centów - ponad 162 EURO! Dla niedowiarków obrazek powyżej...

Podsumowanie

Miłośnicy serialu Wikingowie z pewnością, choćby z ciekawości, pograją nieco na tym slocie. Pozostali, jeżeli prędko nie trafią jakiegoś solidnego układu, mogą się do gry zrazić. A w tej branży jednorazowe zrażenie zazwyczaj jest zrażeniem raz na zawsze - są setki innych gier, które nie każą czekać przez kilkadziesiąt spinów na najmarniejszą wygraną. 

Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Nie
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Nie
Linie wypłaty: 243 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.01-0.50
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: Vikings, NetEnt
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Betsson

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: