Moby Dick

Moby Dick

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Kto nie pamięta historii białego kaszalota Moby Dicka i polującego na niego jednonogiego kapitana Ahaba? Na kanwie powieści Hermana Malville'a firma Microgaming stworzyła ostatnio nowy ciekawy wideo slot - 'Moby Dick'

'Moby Dick' to pięciobębnowy, trzyrzędowy kręcioł z 25 płatnymi liniami. Stawka, za jaką możemy zakręcić to od 0.01$ do 2$ za jedną linię, więc obstawiając wszystkie płatne linie maksymalnie możemy na jedno zakręcenia postawić 50$. Linie płatne liczone są od strony lewej do prawej a do wygranej upoważnia trafienie co najmniej trzech identycznych symboli.

Automat do Gry Online - Moby Dick Symbole wygrywające

Jakie to symbole? Przede wszystkim tzw. symbole podstawowe. Do takich zaliczymy przedstawienia karcianych figur, czyli 10, waleta, damę, króla i asa. Oprócz tego na bębnach możemy trafić przedstawienie Moby Dicka, kapitana Ahaba, kufla i kotwicy. Poza symbolami podstawowymi w grze pojawią się dwa symbole specjalne.

Pierwszym z nich jest symbol Wild. Może on zastąpić każdy dowolny symbol, uzupełniając wygrywające kombinacje. Nie zastępuje jedynie symbolu Scatter. Poza tym symbol Wild może wystąpić jako symbol wygrywający, pozwalając uzyskać wygrywającą kombinację w przypadku, gdy pojawi się na wygrywającej linii 5 razy.

Scatter, czyli symbol rozproszony, pojawić się może na każdym z bębnów i to wielokrotnie. uzyskanie co najmniej czterech Scatterów, niezależnie od miejsca ich wystąpienia, powoduje przyznanie od 10 do 20 darmowych rund. Podczas free spinów na bębnie trzecim może się pojawić do 3 symboli Wild w bloku. W czasie trwania darmowej rundy możliwe jest wygranie kolejnych free spinów.

Funkcja zamrożonej wygranej

W trakcie gry podstawowej po pojawieniu się wygrywającej kombinacji minimum trzech symboli, następuje uruchomienie funkcji Zamrożonej Wygranej. Wszystkie wygrywające symbole zostają unieruchomione a bębny kręcą się dalej, rozbudowując nasz układ. Możemy albo rozszerzyć naszą pierwszą wygrywającą kombinację, albo utworzyć dodatkowe. Po pierwszym "pustym" zakręceniu wszystkie istniejące kombinacje są wypłacane w wygrywających liniach.

Free spiny

Trafienie co najmniej 4 symboli Scatter, bez względu gdzie się pojawią, powoduje przyznanie od 10 do 20 bezpłatnych gier. W tym trybie przenosimy z się z naszą grą z otwartego morza do paszczy wieloryba, w której odbywa się darmowa runda. W czasie trwania darmowych spinów możemy wygrać kolejne, gdy trafimy co najmniej kolejne 4 Scattery.

4 symbole Scatter - 10 free spinów

5 symboli Scatter - 12 free spinów

6 symboli Scatter - 15 free spinów

7 i więcej symboli Scatter - 20 free spinówAutomat do Gry Online - Moby Dick - Darmowe SPiny

Gra hazardowa (Funkcja GAMBLE)

W grze 'Moby Dick' po każdej wygranej mamy szansę ja podwoić, wchodząc w zakładkę "Gra hazardowa". Aby wygrać, musimy wybrać jeden z dwóch kubków - srebrny lub miedziany. Jeżeli z naszego kubka zostanie wyciągnięta torebka herbaty, wówczas naszą wygraną podwajamy. Gdy wyciągniemy rybie ości, nasza wygrana przepada. Możemy tak podwajać wygrana maksymalnie 5 razy, lub do osiągnięcia wygranej w wysokości 10.000$.

Oprawa graficzna i dźwiękowa

Jak się przedstawia grafika i dźwięk w grze Moby Dick? Po lewej stronie pola gry widzimy kapitana Ahaba na swoim okręcie, który z harpunem w dłoni próbuje upolować naszego wieloryba. Z prawej strony co jakiś czas pojawia się sylwetka Moby Dicka. Jeżeli trafimy dużą wygraną, zobaczymy kapitana ujeżdżającego białego kaszalota, natomiast przed rozpoczęciem trybu darmowych zakręceń Moby Dick rozwala okręt i połyka swojego oprawcę. Stąd gra darmowa odbywa się brzuchu wieloryba. Dźwięki, jak to na morzu. Morza szum, ptaków śpiew, skrzypienie drewnianego pokładu. I energetyczna muzyczka smyczkowa, przywołująca w pamięci inne zekranizowane historie z morskimi przygodami w tle.

Czy warto wypróbować najnowszą produkcję Microgaming? Z pewnością tak. Gra jest przejrzysta, wygrane padają często. Równie często trafimy wymaganą ilość Scatterów, by zakręcić za darmo - co tak często w innych grach się nie zdarza. A opcja Zamrożonej Wygranej powoduje, że częściej niż zwykle możemy wygrać naprawdę sporo pieniędzy!

Oprogramowanie: Microgaming
Gra Bonusowa : Nie
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Nie
Linie wypłaty: 25 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.01-2 $
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 0.25 - 50 €
Opcja "Ryzyko" : Tak Znaczniki: moby dick
Symbol Scatter: Tak Gdzie najlepiej zagrać: Casino EURO

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: