Big Bad Wolf

Big Bad Wolf

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Były sobie świnki trzy... chyba każdy kojarzy starą bajeczkę o trzech świnkach i złym wilku. Na kanwie tej opowieści firma Quickspin wyprodukowała ciekawy i bardzo przyjemny wideoslot "Big Bad Wolf". Tym razem jednak wilka się nie boimy, ale z utęsknieniem na niego czekamy. Dlaczego? O tym niżej.
 

Big Bad Wolf - Recenzja

 
Jako się rzekło, świnki były trzy. Któregoś dnia postanowiły ruszyć w świat w poszukiwaniu miejsca, w którym będą mogły wybudować sobie dom. Coś po drodze poszło nie tak i każda ze świnek zbudowała sobie własny domek. Najbardziej leniwa - domek ze słomy, druga - domek z drewna, natomiast trzecia, ta łebska - domek murowany. Jak to w bajce bywa, nie wiadomo skąd pojawił się zły wilk, który postanowił posilić się nieco świeżą wieprzowiną. Bez trudu zniszczył dwa najbardziej liche domki, więc świnki schroniły się w trzecim, ceglanym. Wilk rozbił sobie na nim głowę - świnki uratowane. Kurtyna.
 
Mamy więc trzy świnki w słomianym domku. Domek, jako pole naszej gry, podzielony jest na pięć trzyrzędowych bębnów. Każde z pól na naszych bębnach przypomina nieco drewniane okienko czy skrzyneczkę. Skrzyneczki mają to do siebie, że się raczej nie kręcą - w naszej grze zastosowano bowiem patent znany z innych gier, choćby z Gonzo's Quest od NetEnt. 
 
W slocie "Big Bad Wolf" nazywa się to Swooping Reel - po trafieniu wygrywającego układu znikają wszystkie tworzące go symbole, które z kolei zastępowane są innymi spadającymi z góry. Zabawa trwa aż do momentu, gdy symbole na bębnie nie będą już tworzyć zwycięskiej kombinacji. Cała taka seria traktowana jest jako jeden spin. Płatnych linii producent przewidział 25. Oczywiście starzy slotowi wyjadacze znają to rozwiązanie już od lat, naturalnie z takiego klasyka jak Gonzo's Quest. 
 
Big Bad Wolf - nasza recenzja automatu do gry Co jeszcze ciekawego mamy w grze? 
 

Pigs Turn Wild  

 
Co druga wygrana zamienia jedną ze świnek na polu gry w symbol Wild, aż do szóstej wygranej z kolei. Szósta z kolei wygrana powoduje, że w symbol Wild zamieniają się aż 3 świnki - co oznacza, że praktycznie wszystkie pojawiające się prosiaki stają się Wildami, a seria wygranych trwa niemal w nieskończoność.
 

Wild

 
Standardowy symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole oprócz symbolu Free Spins i Wolf Scatter. Symbolem Wild w grze jest przedstawienie gniazda pszczół.
 

Free Spins

 
Trafienie co najmniej 3 symboli Wolf Scatter (TAK! To jest właśnie ten wilk, na którego czekamy!) aktywuje 10 darmowych spinów. Jeśli w tym trybie ponownie trafimy co najmniej 3 symbole Wolf Scatter, otrzymujemy kolejnych 10 darmowych zakręceń. Dodatkowe zakręcenia mogą zostać przyznane również w ramach funkcji Blowing Down the House. W trybie darmowych zakręceń nasze wygrane są mnożone razy 3.
 

Blowing Down the House

 
Gdy w trakcie darmowych zakręceń zbierzemy trzy symbole Moon, pojawiające się na ostatnim bębnie, Wilk zdmuchuje słomiany domek naszych prosiaczków, a my dostajemy 2 dodatkowe spiny. Gra od teraz toczy się w domku drewnianym. Gdy trafimy 6 symboli Moon, czyli kolejne trzy, wilk rozwala domek drewniany i dostajemy kolejne 2 free spiny, a prosiaki lądują w domku z cegieł. W tym wypadku nasze wygrane mnożone są razy dwa. Ale, ale! Nie zapominajmy, że co druga wygrana zamienia kolejne świnki w symbole Wild... Mówiąc wprost - trafienie darmowych spinów uruchamia lawinę wysokich wygranych!
 
Podsumowując, slot "Big Bad Wolf" to bardzo przyjemna gra, przy której spędzimy wiele miłych chwil. Przy odrobinie szczęścia zaliczymy przy tym przyzwoitą wygraną. Jedno jednak zastrzeżenie. Pomimo bardzo ładnej oprawy graficznej, dźwięki w tej grze mogą irytować. Polecamy grę przy wyciszonych głośnikach.
Oprogramowanie: Quickspin
Gra Bonusowa : Tak
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 25 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.25 - 100€
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: big bad wolf
Symbol Scatter: Nie Gdzie najlepiej zagrać: Betsson

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: