Asgardian Stones

Asgardian Stones

Ocena Redakcji

5

Zagraj

Nasza Opinia:

Asgard to w mitologii nordyckiej siedziba bogów, jedna z Dziewięciu Krain. Tutaj swoje pałace mają Odyn, Thor czy Baldur. Na kanwie tej starożytnej legendy swój najnowszy wideoslot stworzył jeden z największych producentów oprogramowania dla internetowych kasyn, firma NetEnt.

Asgardian Stones to 5-bębnowy, 3-rzędowy slot z 20 wygrywającymi liniami. Już na pierwszy rzut oka przypomina nam jedną z klasycznych gier tego producenta, 'Gonzo's Quest' - zamiast obracających się bębnów mamy kamienne klocki spadające na pole gry. Kamienie, które ułożą się w wygrywający układ wybuchają, robiąc miejsce dla kolejnych spadających z góry i uzupełniających pole gry. Na tym jednak (czyli na funkcji Avalanche, która jest aktywna aż do chwili, gdy nie będzie żadnych wygranych) podobieństwa się kończą.

 Assgardian Stones automat do gry

Sumbole Colossal

Symbole spadające na pole gry w slocie Asgardian Stones mają formę kamiennych bloków z przedstawieniami wyobrażeń nordyckich bogów. Oprócz tego mamy niżej płatne symbole znane z innych gier, czyli odwołujące się do karcianych figur litery A, K i Q. Co ciekawe w tej grze, wszystkie symbole (oprócz symboli Wild w grze głównej) mogą się pojawić w wersji Colossal, czyli w wersji powiększonej - jako bloki o wymiarach 2x2 lub 3x3. Powiększone symbole mogą spaść na pole gry w całości, lub częściowo - częścią linii wygrywającej jest tylko widoczna na polu gry część symbolu Colossal.

 

Funkcja Collosal Crush

To już całkowita nowość i autorski pomysł NetEnt, po raz pierwszy wykorzystany w tym slocie. Otóż symbole Colossal po pojawieniu sie na polu gry mogą losowo miażdżyć symbole znajdujące się pod nimi. Za każdy rząd zmiażdżonych symboli zwiększa się mnożnik wygranych, obowiązujący w pierwszej kolejnej wygranej. Maksymalny mnożnik wynosi x4 i może zostać użyty tylko raz.

 Assgardian Stones automat do gry

Funkcja Bonus Wheel

Bonus Wheel jest blokiem symboli o wymiarach 3x3 w formie obracającego się koła. Jego pojawienie się na 3 ostatnich bębnach skutkuje wygraniem  żetonów, Free Spinów lub obu tych wygranych. Liczba wygranych darmowych spinów i żetonów zależy od liczby rzędów, które zakrywa symbol Bonus Wheel. Maksymalna wygrana żetonów wynosi 36-krotność wartości zakładu początkowego. Dużo więcej emocji jednak dostarczają nam Free Spiny.

 

Free Spiny

Na kole Bonus Wheel znajdują się 3 pola, oznaczające wygraną w postaci darmowych zakręceń. W grze głównej możemy więc wylosować 5, 20 lub 15 free spinów. W tej rundzie ciekawie zachowuje się symbol Wild. Po pierwsze, może występować w formie Colossal, czyli zajmować nawet 9 pól. Po drugie, jeżeli nie jest częścią wygranej, zostaje na polu gry i jest częścią kolejnych zakręceń aż do wyczerpania wygranych. Podczas darmowych zakręceń możemy aktywować koło Bonus Wheel po raz kolejny maksymalnie 3 razy i kręcić za darmo nie więcej niż 25 razy.

 Darmowe Spiny w Assgardian Stones

Podsumowanie

Asgardian Stones to ciekawa gra, która przy odrobinie szczęścia pozwoli nam wygrać naprawdę sporo pieniędzy. Jak to zwykle bywa ze slotami, w których występuje funkcja Free Spins, także w tym przypadku naprawdę wysokie wygrane zdarzają się głównie w trybie darmowych zakręceń. Wygrane z gry głównej są zazwyczaj mniej imponujące. Na szczęście koło Bonus Wheel pojawia się w miarę regularnie (Podczas testowania gry przy budżecie na 20 spinów, koło pojawiło się 2 razy) i rzadko się zdarza, żeby nie nagrodziło nas wygraną będącą co najmniej 20-krotnością początkowego spinu.

Jeżeli chodzi o wrażenia estetyczne, to jak zwykle w przypadku NetEnt grafika jest na najwyższym poziomie. Dźwięk koresponduje z tym, co widzimy, więc słychać przede wszystkim uderzenia kamieni i wybuchy. I więcej nie trzeba.

Czy warto zagrać w Asgardian Stones? Warto, gra jest naprawdę wciągająca a pojawienie się bonusowego koła z pewnością każdemu przyjemnie podniesie ciśnienie.

Oprogramowanie: Net Ent
Gra Bonusowa : Nie
Ilość bębnów: 5 Mnożniki wygranej: Tak
Linie wypłaty: 20 Jackpot (Kumulacja): Nie
Auto Gra: Tak Kumulacja Progresywna: Nie
Symbol WILD: Tak Wartości żetonów: 0.05-5
Darmowe spiny: Tak Żetony na linię: 1-10
Opcja "Ryzyko" : Nie Znaczniki: Assgardian Stones
Symbol Scatter: Nie Gdzie najlepiej zagrać: Energy

Zagraj

Dodaj komentarz

Hazardowo rekomenduje: